Powrót do Parafia

Księża

Proboszcz parafii Św. Anny:
Ks. Kanonik Dariusz Gal (od 2019r.) –
zajmuje się przygotowaniem dzieci do I Komunii Świętej, towarzyszy jednemu kręgowi Domowego Kościoła, opiekun Koła Żywego Różańca, Koła Przyjaciół Radia Maryja i Akcji Katolickiej.

Wikariusze:
Ks. Karol Masicz (od 2017r.)
nauczyciel religii w Zespole Szkół Technicznych i Licealnych, opiekun Odnowy w Duchu Świętym, grupy wolontariuszy, prowadzi katechezy przedchrzcielne, kurs bierzmowania dla dorosłych oraz posługuje we Wspólnocie Neokatechumenalnej.

Ks. Radosław Wołkowycki (od 2019r.)
nauczyciel religii w Zespole Szkół nr. 1, opiekun Służby Liturgicznej, kręgu Domowego Kościoła, posługuje we Wspólnocie Neokatechumenalnej, przygotowuje do sakramentu bierzmowania, opiekuje się młodzieżową scholą oraz duszpasterstwem młodzieży „MISJA”.
kontakt: xwolkowycki@gmail.com

Rezydenci:
Ks. Mariusz Bagiński
(od 2019r.)
kapelan Szpitala Zachodniego im. Św. Jana Pawła II, posługuje we wspólnotach neokatechumenalnych, jest opiekunem kręgu Domowego Kościoła, współprowadzi kurs przedmałżeński.

Ks. dr Mieczysław Nowak – emeryt, były profesor WSMD.
Ks. Mieczysław prowadzi swój kanał na YouTube na którym można wysłuchać homilii jak i pewnych zagadnień związanych z życiem Kościoła. Jest autorem wielu książek oraz tomików poezji.

Ks. prał. Eugeniusz Dziedzic – emeryt, były proboszcz parafii.

Praktykanci:
Diakon Adam Janowski – od czerwca 2021 r. skierowany na rok do naszej parafii do poznawania oraz pomocy w pracy duszpasterskiej.

 

Permalink do tego artykułu: https://swietaanna.mkw.pl/?page_id=36