Powrót do Małżeństwo

Nauki przedmałżeńskie

W naszej parafii prowadzimy dwa rodzaje kursów:
1. NAJWIĘKSZA JEST MIŁOŚĆ
2. RADOŚĆ I NADZIEJA

Oba kursy są zaakceptowane przez Wydział Duszpasterstwa Rodzin Archidiecezji Warszawskiej. Nauki prowadzone są przez małżeństwa, które mają odpowiednie przeszkolenie oraz pozwolenie wydane przez Archidiecezję Warszawską. Każdemu kursowi towarzyszy ksiądz z parafii.

PLANOWANE KURSY

Kurs RADOŚĆ I NADZIEJA
wiosna 2023

ZASADY ORGANIZACYJNE Programu dla Narzeczonych RADOŚĆ i NADZIEJA

  • Ze względu na pracę metodą warsztatową, w kursie mogą uczestniczyć wyłącznie PARY Narzeczonych – nie ma możliwości udziału pojedynczych osób. Narzeczeni chętni do udziału w kursie muszą wypełnić formularze zgłoszeniowe. W celu otrzymania formularzy i zgłoszenia się na kurs prosimy o kontakt na adres: katechizacjanarzeczonych@gmail.com

Wypełnienie i przesłanie formularzy przez oboje Narzeczonych rezerwuje miejsce na naszym kursie.

Zgłoszenia przyjmujemy do 08.03.2023r , liczba miejsc jest ograniczona.

FORMULARZ DLA NARZECZONEJ

FORMULARZ DLA NARZECZONEGO

  • Po wypełnieniu formularza, ok. 10 dni przed pierwszym spotkaniem, małżonkowie prowadzący grupę warsztatową wyślą do uczestników zadanie przygotowujące do udziału w kursie. Następnie pomiędzy spotkaniami w parafii Narzeczeni będą musieli wykonać 5 zadań, które są integralną częścią kursu.
  • Warunkiem otrzymania zaświadczenia ukończenia kursu jest 100% OBECNOŚCI obojga Narzeczonych na spotkaniach w parafii oraz realizacja 5 zadań domowych. Kurs będzie odbywał się w dniach: 18 marzec, 1 i 15  kwiecień oraz 6 maj 2023 roku w godzinach 15.00 – 21.00 w parafii św. Anny w Grodzisku Mazowieckim.
  • W ramach przygotowania do małżeństwa, Narzeczeni powinni dodatkowo wziąć udział w 3 spotkaniach w Poradni Rodzinnej. Spotkania te NIE ODBYWAJĄ SIĘ podczas kursu. Należy umówić się na nie dodatkowo z nauczycielami metod naturalnego rozpoznawania płodności w Parafialnej Poradni Rodzinnej.
  • Koszt kursu wynosi 150 zł od osoby. Pieniądze przeznaczone są na podręczniki i niezbędne materiały potrzebne do przeprowadzenia kursu.

Kurs NAJWIĘKSZA JEST MIŁOŚĆ

wiosna 2023

Termin rozpoczęcia: 4 czerwca 2023r.

Ilość spotkań: 5 spotkań w niedziele

Czas spotkania: 16.30 – 18.30

Zapisy e-mail: powazkaanna1968@gmail.com

Permalink do tego artykułu: https://swietaanna.mkw.pl/?page_id=4669