Powrót do Sakramenty

Bierzmowanie

W naszej parafii do bierzmowania przygotowują się uczniowie klas ósmych szkół podstawowych oraz starsza młodzież. Spotkania przygotowujące do przyjęcia tego sakramentu, odbywają się w ustalonym porządku i są niezależne od katechezy prowadzonej w szkole. Kurs przygotowania do sakramentu bierzmowania w naszej parafii trwa dwa lata. Odpowiedzialnym za przygotowanie młodzieży do sakramentu bierzmowania jest ks. Radosław Wołkowycki.

W naszej parafii organizujemy przygotowanie do przyjęcia sakramentu bierzmowania dla osób dorosłych. Za kurs odpowiada ks. Karol Masicz.

Wszystkie informację znajdują się w odpowiednich zakładkach poniżej.

 

 

Permalink do tego artykułu: http://swietaanna.mkw.pl/?page_id=58

Dla dorosłych

Rok 2022 Kurs przygotowujący do sakramentu bierzmowania dla dorosłych i młodzieży poza szkolnej rozpoczniemy na początku jesieni 2022. Zapraszamy do śledzenia tej strony oraz ogłoszeń parafialnych.

Grupa 2020/2022

Ogłoszenia, wiadomości i informacje dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu Bierzmowania  INFORMACJE DLA MŁODZIEŻY KTÓRA ROZPOCZĘŁA PRZYGOTOWANIE W 2020 ROKU  TERMIN BIERZMOWANIA 20 PAŹDZIERNIKA 2022 GODZ. 17:00 Więcej informacji podam niebawem

Grupa 2021/2023

Witaj 🙂 Jeśli tu zajrzałeś to chcę Cię zaprosić na kurs przygotowujący do przyjęcia sakramentu Bierzmowania w naszej parafii. Kurs, który prowadzimy trwa 2 lata. Pierwszy rok skupiamy się na poznaniu prawd wiary (tzw. kerygmat), a drugi ma formę warsztatową (spotkania w grupkach z animatorem). Trwa to dwa lata, bo celem tego kursu nie jest …